Przejdź do treści
DEGUSTACJA POTRAW WIELKANOCNYCH
25 kwietnia 2017

DEGUSTACJA POTRAW WIELKANOCNYCH

W dniu 11 kwietnia 2017 roku odbyła się w naszej szkole DEGUSTACJA POTRAW WIELKANOCNYCH. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie. Tradycyjne potrawy świąteczne tj. barszcz biały z jajkiem i kiełbasą, sałatki wielkanocne, jajka faszerowane oraz babki i mazurki wykonywane były na zajęciach gospodarstwa domowego. Podczas zajęć dekoratorstwa przygotowany był świąteczny wystrój sali oraz nakrycie wielkanocnego stołu. Wszyscy uczniowie bardzo zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości. Dziękujemy wszystkim rodzicom i wychowawcom, którzy zaoferowali swoją pomoc.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content