Przejdź do treści
CZAS NA HERBATKĘ Z BABCIĄ I DZIADKIEM
1 lutego 2020

CZAS NA HERBATKĘ Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Tuż przed feriami świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji nasi uczniowie zaprosili swoje ukochane babcie i dziadków. Zaproszeni goście zobaczyli swoje wnuczęta w przedstawieniu jasełkowym, wierszach, tańcach i piosenkach. Występy wywołały ogromne wzruszenie i uśmiech na twarzach zgromadzonych. Następnie odbył się poczęstunek, podczas którego babcie i dziadkowie otrzymali upominki z racji swojego święta. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do części artystycznej. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content