Przejdź do treści
BIWAK W MIELCU
12 maja 2014

BIWAK W MIELCU

W dniu 11-13.04.2014r. reprezentacja drużyny harcerskiej działającej przy naszej szkole uczestniczyła  w VIII Chorągwianym biwaku Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku w Mielcu.

No Valid Folder Selected

Byli to: Aneta Wołowiec, Beata Kmiecik, Dominika Nowicka, Patrycja Bandyk, Ireneusz Gajos, Grzegorz Nykiel.Opiekę nad uczniami sprawowali: p. M. Szerszeń i p. Ł. Drąg. W piątek,  zaraz po przyjeździe wzieliśmy udział w zajęciach warsztatowych- przygotowywaliśmy wielkanocne palmy. Po kolacji był apel powitalny i ognisko integracyjne: „Znowu razem”. W sobotę -12 IV uczestniczyliśmy w ekologicznej wycieczce do lasu, gdzie sadziliśmy młode drzewka. Po obiedzie wzieliśmy udział w quizie ekologicznym, grze terenowej leśnej ścieżką przyrodniczą i wycieczce do Centrum Edukacji Leśnej. Chociaż byliśmy bardzo zmęczeni, bo trasa była trudna i ciężka to humor nam dopisywał. Mieliśmy mnóstwo wrażeń, poznaliśmy kolegów- harcerzy z drużyn z Mielca, Stalowej Woli, Tarnobrzega i Mrowli. Późnym wieczorem cali i zdrowi wróciliśmy do domów. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu przejazdu młodzieży z Mielca.

 

Skip to content