Przejdź do treści
BIWAK W MIELCU
12 maja 2014

BIWAK W MIELCU

W dniu 11-13.04.2014r. reprezentacja drużyny harcerskiej działającej przy naszej szkole uczestniczyła  w VIII Chorągwianym biwaku Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku w Mielcu.

No Valid Folder Selected

Byli to: Aneta Wołowiec, Beata Kmiecik, Dominika Nowicka, Patrycja Bandyk, Ireneusz Gajos, Grzegorz Nykiel.Opiekę nad uczniami sprawowali: p. M. Szerszeń i p. Ł. Drąg. W piątek,  zaraz po przyjeździe wzieliśmy udział w zajęciach warsztatowych- przygotowywaliśmy wielkanocne palmy. Po kolacji był apel powitalny i ognisko integracyjne: „Znowu razem”. W sobotę -12 IV uczestniczyliśmy w ekologicznej wycieczce do lasu, gdzie sadziliśmy młode drzewka. Po obiedzie wzieliśmy udział w quizie ekologicznym, grze terenowej leśnej ścieżką przyrodniczą i wycieczce do Centrum Edukacji Leśnej. Chociaż byliśmy bardzo zmęczeni, bo trasa była trudna i ciężka to humor nam dopisywał. Mieliśmy mnóstwo wrażeń, poznaliśmy kolegów- harcerzy z drużyn z Mielca, Stalowej Woli, Tarnobrzega i Mrowli. Późnym wieczorem cali i zdrowi wróciliśmy do domów. Dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu przejazdu młodzieży z Mielca.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content