Przejdź do treści
BEZPIECZNE WAKACJE – OSTROŻNIE Z PRĄDEM! – 21.06.2016R.
22 czerwca 2016

BEZPIECZNE WAKACJE – OSTROŻNIE Z PRĄDEM! – 21.06.2016R.

Wakacje tuż, tuż! Słońce, zabawa, leniuchowanie 😉 Ale nie zapomnijmy o bezpieczeństwie! W dniu 21 czerwca spotkaliśmy się na warsztatach zorganizowanych przez autorów programu „Kształtujemy dobre nawyki” oraz Szkolne Koło PCK. No Valid Folder Selected

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat prądu, m.in.: jak powstaje i skąd się bierze w naszych domach. Obejrzeliśmy również dwa filmy edukacyjne: „Nie taki prąd straszny!” oraz „Włącz ostrożność”. W przystępny i ciekawy sposób przedstawiły ważne dla nas zagadnienia: 1. Bezpieczne korzystanie z energii elektrycznej i urządzeń nią zasilanych. 2. Odpowiednie zachowanie się wokół infrastruktury energetycznej. 3. Bezpieczeństwo podczas burzy. Przypomnieliśmy sobie również zasady udzielania Pierwszej Pomocy w przypadku porażenia prądem. Podsumowaliśmy również, trwająca od listopada,  szkolną zbiórkę surowców wtórnych. Uczniowie otrzymali upominki za aktyny udział w tej akcji. Na szczególne wyróżnienie zasłużył  Maciej Głogowski ( i jego rodzina 🙂 Gratulujemy i dziękujemy! Drodzy uczniowie ! Mamy nadzieję, że będziecie pamiętać o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji. Zachęcamy do obejrzenia i omówienia wymienionych filmów wspólnie z rodzicami. Życzymy radosnego i bezpiecznego wypoczynku. Organizatorzy spotkania: U. Burkat, A. Zachara-Kusek, A. Żądło.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content