Przejdź do treści
BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU CZ. II
3 stycznia 2018

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU CZ. II

W poniedziałek 18 grudnia harcerze w składzie: Kaja Zbylut, Grzegorz Nykiel, Jagoda Jakubek, Bartosz Lada uczestniczyli w przekazaniu Betlejemskiego Światła parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Przed mszą św. wzięli także udział w harcerskiej wigilijce, która odbyła się w sali KSM w parafii Miłosierdzia Bożego. Wspólnie dzieliliśmy sie chlebem, składaliśmy sobie świąteczne życzenia i śpiewaliśmy kolędy. Potem odbyły sie krótkie warsztaty artystyczne, podczas których nauczyliśmy sie robić kolorowe ozdoby choinkowe z bibuły. No Valid Folder Selected     

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content