Przejdź do treści
BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU CZ. II
3 stycznia 2018

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU CZ. II

W poniedziałek 18 grudnia harcerze w składzie: Kaja Zbylut, Grzegorz Nykiel, Jagoda Jakubek, Bartosz Lada uczestniczyli w przekazaniu Betlejemskiego Światła parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Przed mszą św. wzięli także udział w harcerskiej wigilijce, która odbyła się w sali KSM w parafii Miłosierdzia Bożego. Wspólnie dzieliliśmy sie chlebem, składaliśmy sobie świąteczne życzenia i śpiewaliśmy kolędy. Potem odbyły sie krótkie warsztaty artystyczne, podczas których nauczyliśmy sie robić kolorowe ozdoby choinkowe z bibuły. No Valid Folder Selected     

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content