Przejdź do treści
BAL KARNAWAŁOWY – 4 lutego 2013 r.
28 lutego 2013

BAL KARNAWAŁOWY – 4 lutego 2013 r.

W tym dniu odbył się w naszej szkole karnawałowy bal przebierańców, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami. Podczas zabawy został przeprowadzony konkurs na najciekawszy strój balowy.

No Valid Folder Selected

Jury w składzie: przewodniczący p. Andrzej Gruszecki, członkowie: p. Barbara Rubach i p. Magdalena Przybycień, przyznało trzy równorzędne nagrody, które otrzymali: Karolina Andreev, Mateusz Wołowiec i Andżelika Czerwony. Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali nagrody pocieszenia. Organizatorami balu byli: p. Magdalena Sroczyńska, p. Krystyna Gałat, p. Elżbieta Wąchało, p. Paweł Stachnik.Konkurs na najciekawszy strój przeprowadziły p. Magdalena Sroczyńska i p. Krystyna Gałat. Zdjęcia wykonała p. Monika Król – Moździerz.
Serdecznie dziękujemy rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie się w przygotowanie strojów. Mamy nadzieję, że taka forma zabawy zapoczątkuje nową tradycję w naszej szkole.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content