Przejdź do treści
BAL KARNAWAŁOWY – 4 lutego 2013 r.
28 lutego 2013

BAL KARNAWAŁOWY – 4 lutego 2013 r.

W tym dniu odbył się w naszej szkole karnawałowy bal przebierańców, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami. Podczas zabawy został przeprowadzony konkurs na najciekawszy strój balowy.

No Valid Folder Selected

Jury w składzie: przewodniczący p. Andrzej Gruszecki, członkowie: p. Barbara Rubach i p. Magdalena Przybycień, przyznało trzy równorzędne nagrody, które otrzymali: Karolina Andreev, Mateusz Wołowiec i Andżelika Czerwony. Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali nagrody pocieszenia. Organizatorami balu byli: p. Magdalena Sroczyńska, p. Krystyna Gałat, p. Elżbieta Wąchało, p. Paweł Stachnik.Konkurs na najciekawszy strój przeprowadziły p. Magdalena Sroczyńska i p. Krystyna Gałat. Zdjęcia wykonała p. Monika Król – Moździerz.
Serdecznie dziękujemy rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie się w przygotowanie strojów. Mamy nadzieję, że taka forma zabawy zapoczątkuje nową tradycję w naszej szkole.

 

Skip to content