Przejdź do treści
BAL KARNAWAŁOWY 2018
27 stycznia 2018

BAL KARNAWAŁOWY 2018

W czwartek, tj.  25 stycznia 2018 r. odbyła się w naszej szkole jak każdego roku zabawa karnawałowa z przebierankami. Dominowały piękne, barwne stroje karnawałowe. Przeprowadzono konkurs ” na najładniejszy strój karnawałowy „. No Valid Folder Selected

Wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny, ponieważ wszystkie zasłużyły sobie na nagrodę. Spośród tłumu jury w składzie: p. E.Gibek, p. J. Parys i p. M. Reguła wyróżniło następujących uczniów : ze Szkoły Podst. – Angelikę Dubiel z kl. 2,3 r. n. , z Gimnazjum –  Sylwię Wojtuła z kl. II/III GUZ ” A ” i ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy – Anetę Wołowiec z kl. II PA. Pozostali uczniowie zostali poczęstowani słodyczami. Wszyscy świetnie się bawili  w rytmie karnawałowej  muzyki.W przerwach od zabawy uczniowie udawali się na poczęstunek do swoich klas. Organizatorami tegorocznej zabawy karnawałowej były : p. E. Wąchadło, p. K. Gałat, p. M. Sroczyńska, p. A. Skiba i p. A. Sobolak. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie, uczniom  odpowiedzialnym za oprawę muzyczną i rodzicom oraz opiekunom za przygotowanie ciekawych strojów.

 

Najnowsze wpisy

Skip to content