Przejdź do treści
BAL KARNAWAŁOWY 2018
27 stycznia 2018

BAL KARNAWAŁOWY 2018

W czwartek, tj.  25 stycznia 2018 r. odbyła się w naszej szkole jak każdego roku zabawa karnawałowa z przebierankami. Dominowały piękne, barwne stroje karnawałowe. Przeprowadzono konkurs ” na najładniejszy strój karnawałowy „. No Valid Folder Selected

Wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny, ponieważ wszystkie zasłużyły sobie na nagrodę. Spośród tłumu jury w składzie: p. E.Gibek, p. J. Parys i p. M. Reguła wyróżniło następujących uczniów : ze Szkoły Podst. – Angelikę Dubiel z kl. 2,3 r. n. , z Gimnazjum –  Sylwię Wojtuła z kl. II/III GUZ ” A ” i ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy – Anetę Wołowiec z kl. II PA. Pozostali uczniowie zostali poczęstowani słodyczami. Wszyscy świetnie się bawili  w rytmie karnawałowej  muzyki.W przerwach od zabawy uczniowie udawali się na poczęstunek do swoich klas. Organizatorami tegorocznej zabawy karnawałowej były : p. E. Wąchadło, p. K. Gałat, p. M. Sroczyńska, p. A. Skiba i p. A. Sobolak. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie, uczniom  odpowiedzialnym za oprawę muzyczną i rodzicom oraz opiekunom za przygotowanie ciekawych strojów.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content