Przejdź do treści
APEL WIELKANOCNY – 27 MARCA 2013
28 marca 2013

APEL WIELKANOCNY – 27 MARCA 2013

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei, czas odrodzenia się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.W atmosferę tych pięknych świąt całą społeczność szkolną wprowadził apel przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Małgorzaty Hajduk.

No Valid Folder Selected

Celem przedstawienia było przybliżenie zwyczajów i tradycji  świąt wielkanocnych.W pierwszej części uroczystości uczniowie zapoznali wszystkich zebranych z polskimi tradycjami i zwyczajami związanymi ze Świętami Wielkanocnymi,zaczynając od Niedzieli Palmowej,poprzez Triduum Paschalne, aż do Lanego Poniedziałku. Przedstawieniu  towarzyszyły piosenki wielkanocne. Następnie obejrzeliśmy prezentację multimedialną pt” Zmartwychwstanie Pana Jezusa jest zapowiedzią naszego zmartwychwstania”, przygotowaną przez panią Małgorzatę Hajduk. Zdjęcia wykonał pan Andrzej Gruszecki. Dekorację pani Monika Solarska – Cieśla.

Skip to content