Przejdź do treści
ANDRZEJKOWE STYLIZACJE CD.
27 stycznia 2017

ANDRZEJKOWE STYLIZACJE CD.

Tak jak obiecałam uczennicom ,  22 listopada 2016 r. , ponownie odwiedziłyśmy „ZAKŁAD FRYZJERSKI” przy ulicy Krakowskiej 75 . Pełne nadziei na „dobrą zabawę” Anna , Dorota i Kamila zdecydowały się na mycie włosów ,odpowiednie do ich rysów twarzy strzyżenie oraz ułożenie fryzury. Andrzejki szkolne tuż , tuż…więc dobre rady od profesjonalisty,  dzisiaj bardzo cenione i wyczekiwane. Anna No Valid Folder Selected Dorota No Valid Folder Selected Kamila No Valid Folder Selected Po wizycie w zakładzie fryzjerskim No Valid Folder Selected

Cele nasze , jakie postawiłyśmy sobie z dziewczynkami zostały osiągnięte dzięki życzliwości właścicielki „Zakładu Fryzjerskiego”/pani chce pozostać anonimową/,oraz profesjonalnej obsłudze i wielkiemu sercu fryzjerki ,  pani Iwony Podrazy , jak również finansowemu wsparciu rodziców naszych uczennic , bez którego niemożliwe byłoby całe przedsięwzięcie. Wszystkim Państwu ,  razem z uczennicami , z całego serca bardzo , bardzo gorąco dziękujemy !!!!
Wychowawczyni- Ewa Górecka .

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content