Przejdź do treści
AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 26.09.2018R.
3 października 2018

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 26.09.2018R.

Jak co roku pod patronatem Starostwa Powiatowego w Dębicy 12 uczniów Zespołu Szkół Specjalnych pod opieką U.Burkat i Z.Rajnfus wzięło udział w ,,Akcji Sprzątania Świata ” w lasach Nadleśnictwa Pustków Osiedle. Pogoda nam sprzyjała więc po przejściu wyznaczonego odcinka i oczyszczeniu go z odpadów i śmieci mogliśmy podziwiać piękno przyrody. Dzieci bardzo chętnie posłuchały również pana leśniczego, który przybliżył im życie zwierząt, jakie można spotkać w pobliskich lasach, oglądały eksponaty, zapoznawały się również z zasadami zachowania się w lesie. Całości dopełniło ognisko i pieczone kiełbaski.  No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content