Przejdź do treści
AKCJA „POLSKIE SMYKI DZIECIOM Z AFRYKI „- 22.10.2021R.
2 grudnia 2021

AKCJA „POLSKIE SMYKI DZIECIOM Z AFRYKI „- 22.10.2021R.

Uczniowie szkoły podstawowej z klas 6,7 r.n. i 7 r.n. uczestniczyli w zbiórce charytatywnej na wyposażenie szkół i szpitali w Kamerunie i Republice Środkowej Afryki. Zebraliśmy materiały opatrunkowe: kompresy gazowe, bandaże elastyczne, plastry, gaziki, wodę utlenioną, skalpele jednorazowe, igły, strzykawki oraz przybory szkolne: zeszyty, ołówki, kredki, długopisy, plastelinę, bloki rysunkowe, kolorowe kartki A4, kredę kolorową, a także włóczkę. Wszystkie te rzeczy dostarczyliśmy do Ochotniczego Hufca Pracy w Dębicy, który był jednym z organizatorów akcji. Przeprowadzenie zbiórki nie byłoby możliwe bez zaangażowania nauczycieli pani Danuty Wadas – koordynatora zbiórki, pani Natalii Barnaś oraz pani Anity Zachara – Kusek. Dziękujemy Rodzicom, a w szczególności pani Dorocie Greckiej, za pomoc w przeprowadzeniu tej akcji.

Najnowsze wpisy

Skip to content