Przejdź do treści
AKADEMIA ZDROWEGO UCZNIA – KRAINA BEZPIECZEŃSTWA
24 czerwca 2015

AKADEMIA ZDROWEGO UCZNIA – KRAINA BEZPIECZEŃSTWA

W maju i czerwcu uczniowie 4,5,6 r.n. i II Guz A uczestniczyli w spotkaniach Akademii Zdrowego Ucznia. Ostatnim Przystankiem była Kraina Bezpieczeństwa. No Valid Folder Selected

Uczniowie obu klas dowiedzieli się w jaki sposób przygotować miejsce pracy i siebie samego do wykonywania kanapek. Wiedzą, że należy przestrzegać zasad higieny ponieważ są one bardzo ważne dla zdrowia człowieka. Na spotkaniach młodzież dowiedziała się o chorobach przenoszonych przez brudne ręce oraz nieumyte owoce i warzywa, w jaki sposób przechowywać żywność, by ta się nie zepsuła; jakie zagrożenia niosą ze sobą bagatelizowanie zasad bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze, hulajnodze czy rolkach oraz o różnych sytuacjach zagrażających ich bezpieczeństwu w kontaktach z nieznajomymi. Koordynatorzy : M.Hajduk, K.Lewtak.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content